Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 46
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Koupili jste dům a objevili vady? Jak je správně reklamovat?

Koupili jste dům a objevili vady? Jak je správně reklamovat?
17.1.2022 - Mnoho kupujících omezí předkupní prověrku domu na výpis z katastru nemovitostí a vizuální prohlídku domu. Pokud se však nedohodnou s realitním makléřem na odborném posouzení technického..

Čas na podání přiznání k dani z nemovitosti se krátí. Kdo nemusí přiznání podat, které nemovitosti mají výjimku a jaké termíny je dobré si hlídat?

Čas na podání přiznání k dani z nemovitosti se krátí. Kdo nemusí přiznání podat, které nemovitosti mají výjimku a jaké termíny je dobré si hlídat?
13.1.2022 - Pokud jste se stali v loňském roce vlastníky nemovitosti, ať koupí, darem nebo děděním, máte nejvyšší čas podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Tato povinnost se ovšem..

O nemovitosti nabývané děděním je nejlepší rozhodnout předem

O nemovitosti nabývané děděním je nejlepší rozhodnout předem
12.1.2022 - Dědění nemovitosti je často složitá záležitost. Pokud ji zdědí více dědiců, stávají se spoluvlastníky ideálních podílů. Jak však postupovat, když nemovitost nemohou nebo nechtějí užívat..
Provozováno na realitním systému Realman
ESF
HKČR
Google Plus
Nacházíte se: Úvod » Náš tým

Náš tým

 

Klára Valaská

Certifikovaný realitní maklér specializace na komerční a investiční nemovitosti.

Ing. Viktor Vodák - daňový poradce

Praxi daňového poradce vykonává od roku 2007. Mezi jeho klienty patři jak jak drobní živnostníci, tak nadnárodní společnosti. Bude rád nápomocen ve správném řešeni daňových otázek ve všech životních situacích.

JUDr. Ivo Bubrjak - advokát

Problematikou nemovitostí se zabýva od roku 1993 a své zkušenosti využívá ve prospěch klientů. Samostatný advokát sídlem Soudní ulice 1293/14, Kroměříž zapsaný v seznamu advokátu vedeném Českou advokátní komorou v Praze pod evidenčním číslem 0876.

Mgr. Kateřina Zlámalová - notář

Mgr. Kateřina Zlámalová poskytuje veškeré notářské služby, a to jak v řízení o dědictví, tak sepisování notářských zápisů a dalších notářských listin zejména z oblasti občanského a obchodního práva.

Ing. Vladimíra Smetanová - soudní znalec

Oceňováním nemovitostí se zabývá od roku 1994. Je absolventkou postgraduálního studia na Ústavu soudního inženýrství v Brně. Je jmenovaná znalcem pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací nemovitosti a obor stavebnictví, odvětví stavby obytné a průmyslové. Vlastní koncesní listinu pro oceňování majetku pro věci nemovité. Je certifikovanou osobou v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Provádí ocenění pro finanční úřady, soudy, tržní ocenění pro banky, posuzování reálného dělení nemovitostí, vad a poruch staveb a stavebních prací.