Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 38
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Drahé hypotéky zastavují růst cen nemovitostí. Nájmy naopak zdražují

Drahé hypotéky zastavují růst cen nemovitostí. Nájmy naopak zdražují
29.6.2022 - Ještě před půl rokem byla poptávka po vlastním bydlení tak silná, že se mnoho nabízených nemovitostí ani nedostalo do inzerce. Zájemců, kteří hledali ke koupi byt, dům nebo pozemek bylo..

Jak stát pomáhá lidem dohledat majetek

Jak stát pomáhá lidem dohledat majetek
27.6.2022 - Jedním z úkolů Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových je čistit katastr nemovitostí od takových, které jsou zapsané na zaniklé či nedohledané státní subjekty, či na..

Které revize v rodinném a bytovém domě jsou povinností?

Které revize v rodinném a bytovém domě jsou povinností?
24.6.2022 - Vlastníci bytových i rodinných domů jsou povinni zajistit kontrolu některých zařízení odborníkem, a to dle zákonných předpisů a v pravidelných intervalech. Pokud by tyto povinnosti..
Provozováno na realitním systému Realman
ESF
HKČR
Google Plus
Nacházíte se: Úvod » Náš tým

Náš tým

 

Klára Valaská

Certifikovaný realitní maklér specializace na komerční a investiční nemovitosti.

Ing. Viktor Vodák - daňový poradce

Praxi daňového poradce vykonává od roku 2007. Mezi jeho klienty patři jak jak drobní živnostníci, tak nadnárodní společnosti. Bude rád nápomocen ve správném řešeni daňových otázek ve všech životních situacích.

JUDr. Ivo Bubrjak - advokát

Problematikou nemovitostí se zabýva od roku 1993 a své zkušenosti využívá ve prospěch klientů. Samostatný advokát sídlem Soudní ulice 1293/14, Kroměříž zapsaný v seznamu advokátu vedeném Českou advokátní komorou v Praze pod evidenčním číslem 0876.

Mgr. Kateřina Zlámalová - notář

Mgr. Kateřina Zlámalová poskytuje veškeré notářské služby, a to jak v řízení o dědictví, tak sepisování notářských zápisů a dalších notářských listin zejména z oblasti občanského a obchodního práva.

Ing. Vladimíra Smetanová - soudní znalec

Oceňováním nemovitostí se zabývá od roku 1994. Je absolventkou postgraduálního studia na Ústavu soudního inženýrství v Brně. Je jmenovaná znalcem pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací nemovitosti a obor stavebnictví, odvětví stavby obytné a průmyslové. Vlastní koncesní listinu pro oceňování majetku pro věci nemovité. Je certifikovanou osobou v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Provádí ocenění pro finanční úřady, soudy, tržní ocenění pro banky, posuzování reálného dělení nemovitostí, vad a poruch staveb a stavebních prací.