Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 37
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

5 tipů jak zvětšit malý byt

5 tipů jak zvětšit malý byt
17.9.2021 - Máte malý byt a rádi byste ho zvětšili alespoň opticky, aby nepůsobil stísněným dojmem? Následujících pět tipů vám pomůže oklamat oči a místnost bude hned vizuálně prostornější!

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety

Ceny bytů v Ostravě jsou až dvakrát vyšší než před dvěma lety
15.9.2021 - Česká republika prochází nejrychlejším růstem cen nemovitostí za posledních dvacet let. Z dat realitních portálů realityčechy.cz a realitmorava.cz vyplívá, že jen za poslední rok se..

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení

Kácení stromů na zahradě. Na některé dřeviny je třeba povolení
14.9.2021 - Právě v létě se často projeví, který strom už nerodí, který prosychá, nebo se jeho život chýlí ke konci. Možná dokonce překáží nebo je nebezpečí, že by při velkém větru ohrozil okolní..
Provozováno na realitním systému Realman
ESF
HKČR
Google Plus
Nacházíte se: Úvod » Náš tým » Náš tým

Náš tým

 

Klára Valaská

Certifikovaný realitní maklér specializace na komerční a investiční nemovitosti.

Ing. Viktor Vodák - daňový poradce

Praxi daňového poradce vykonává od roku 2007. Mezi jeho klienty patři jak jak drobní živnostníci, tak nadnárodní společnosti. Bude rád nápomocen ve správném řešeni daňových otázek ve všech životních situacích.

JUDr. Ivo Bubrjak - advokát

Problematikou nemovitostí se zabýva od roku 1993 a své zkušenosti využívá ve prospěch klientů. Samostatný advokát sídlem Soudní ulice 1293/14, Kroměříž zapsaný v seznamu advokátu vedeném Českou advokátní komorou v Praze pod evidenčním číslem 0876.

Mgr. Kateřina Zlámalová - notář

Mgr. Kateřina Zlámalová poskytuje veškeré notářské služby, a to jak v řízení o dědictví, tak sepisování notářských zápisů a dalších notářských listin zejména z oblasti občanského a obchodního práva.

Ing. Vladimíra Smetanová - soudní znalec

Oceňováním nemovitostí se zabývá od roku 1994. Je absolventkou postgraduálního studia na Ústavu soudního inženýrství v Brně. Je jmenovaná znalcem pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací nemovitosti a obor stavebnictví, odvětví stavby obytné a průmyslové. Vlastní koncesní listinu pro oceňování majetku pro věci nemovité. Je certifikovanou osobou v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Provádí ocenění pro finanční úřady, soudy, tržní ocenění pro banky, posuzování reálného dělení nemovitostí, vad a poruch staveb a stavebních prací.