Pronájem byty 3+1, 69,9 m² - Kroměříž

Vodní, Kroměříž | 69 m²

ID 01633
Kontakt
dohodou
energie 4.500, deposit a provize RK

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt na ulici Vodní v Kroměříži.
Celý dům prošel zdařilou rekonstrukcí. Kompletní rekonstrukcí vzniklo 5 bytových jednotek přímo v centru města. Byty se nachází na 2. a 3. nadzemním podlaží. Veškerá občanská vybavenost je jako na dlani, větší supermarkety jsou v docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 – která na úseku kolem města slouží jako obchvat. Dálnice D1, umožňuje rychlý dosah města Brna nebo Zlína.
Nadstandardem tohoto bydlení je internet a Netflix v ceně nájmu, platba odpadů a úklid společných prostor zajišťuje pronajímatel. Pro své nájemníky je majitel schopen zajistit - praní a žehlení 1.200,-Kč/měsíc, stejně tak možnost využití zamykatelné kóje na kola 200,-Kč/měsíc, úklid bytu 300,-Kč/týden nebo 1.200,-Kč/měsíc.
Byt 3+1, 69,66m2 – Jedná se o byt umístěný s výhledem do dvora domu s výhledem na Podzámeckou zahradu a domy na ulici Ztracená. Byt je propojen průchozí kuchyní, ze které vedou samostatné vstupy do pokojů. Do koupelny se vchází ze vstupní chodby. Tady je vybudovaný velký sprchový kout a samostatné WC.
Volný od 1.6.2024.
Určeno pro pracující, nekuřáci a zájemci bez zvířat
Náklady na bydlení: 23.000,-Kč nájemné + energie (4.500,-) + vratná kauce ve výši dvou nájmů + služby RK

KategorieByty 3+1
LokalitaVodní, Kroměříž
OkresKroměříž
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná69 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Datum nastěhování1. červen 2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vodní
Kroměříž
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře